Zalecana dawka początkowa tabletek Kamagra u dorosłych mężczyzn wynosi 50 mg na około godzinę przed aktywnością seksualną. W oparciu o skuteczność i tolerancję, dawkę można zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg. Maksymalna zalecana dawka Kamagra to 100 mg.

Maksymalna zalecana częstotliwość dozowania wynosi raz dziennie. Jeśli tabletki Sildenafil przyjmowane są z pokarmem, początek działania medycznego może być opóźniony w porównaniu z podawaniem tego leku na czczo.

Jak korzystać z tabletek Kamagra

Kamagra jest dostępna w dawce 50 mg i 100 mg, przy czym 100 mg jest najbardziej rozpowszechnioną i popularną. Jeśli nie uzyskasz oczekiwanych wyników, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Jeśli uważasz, że potrzebujesz większej dawki leku Kamagra, skontaktuj się z lekarzem. Nie należy go przyjmować częściej niż raz dziennie.

Zawsze zaczynaj od niższej dawki, jeśli:

masz więcej niż 65 lat lub masz poważne problemy z wątrobą lub nerkami

przyjmujesz inhibitory proteazy, takie jak w leczeniu HIV

jeśli masz problemy z prostatą lub wysokie ciśnienie krwi, za które przyjmujesz leki zwane alfa-blokerami

Weź Kamagrę (Sildenafil) około pół godziny przed planowanym uprawianiem seksu. Począwszy od około 30 minut i do 4 godzin, może pomóc uzyskać erekcję, jeśli jesteś podekscytowany seksualnie. Jeśli przyjmujesz Kamagrę po tłustym posiłku (takim jak cheeseburger i frytki), lek może potrwać nieco dłużej, aby rozpocząć pracę. Może pomóc uzyskać erekcję, gdy jesteś podekscytowany seksualnie. Po zażyciu pigułki nie osiągniesz erekcji.