Czy sól szkodzi naszemu zdrowiu? Tylu ile zwolenników tyle przeciwników. Naukowcy prześcigają się w badaniach i jedno co jest pewne to, to że organizm człowieka bez soli nie mógłby normalnie funkcjonować. Chlorek sodu czyli nic innego jak nasza sól kuchenna spełnia bardzo ważną funkcję. Bez tego pierwiastka nasze mięśnie nie mogły by się kurczyć, a co za tym idzie nasze serce nie mogło by prawidłowo funkcjonować.

Co z tą solą?

Pewne jest, że sól w naszej diecie jest obowiązkowa. Zarówno niedobór soli w naszej diecie jest niebezpieczny jak i jej nadmiar, który również szkodzi naszemu organizmowi. Trzeba więc zachować umiar i pilnować ile tej soli jest przyjmowanej w naszej diecie, ponieważ soli tak samo jak cukrów w produktach na naszych pułkach sklepowych jest stanowczo za dużo. Nadmiar soli prowadzi do nadciśnienia tętniczego a co za tym idzie problemów z krążeniem, sercem i często erekcją do której mężczyźni nie chętnie się przyznają. Czasem wystarczy zmiana diety a niekiedy trzeba zastosować czegoś więcej, lecz pamiętajmy kupujmy leki na potencję takie jak Kamagra wyłącznie w aptekach.

Historia nie kłamie

Sięgając jednak do faktów historycznych wiemy, że już w starożytnej Grecji, ich mieszkańcy bardzo często popijali sobie solone mleko. Napój ten pili nie ze względów na walory smakowe lecz ze względów na ten wyjątkowy pierwiastek jakim jest sól. Dziś wiemy, że chlorek sodu działa antystresowo i rozluźniająco, powodując uwalnianie się oksytocyny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za skurcze macicy podczas porodu, ale również odpowiedzialna za skurcze potrzebne do odczuwania orgazmów, czy pomagająca w relacjach między ludzkich.

Ile soli jest nam potrzebne?

Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie. Osoby zdrowe mogą spożywać więcej soli i według amerykańskich naukowców sól jest uważana za afrodyzjak. Znamy jednak również skutki jakie może przynieść nadmiar soli w postaci nadciśnienia i innych skutków w postaci problemów z erekcją.

Recepta na udany seks

Nie ma nic bardziej frustrującego niż sytuacji, kiedy mężczyzna chciałby się sprawdzić w łóżku a jego „żołnierz” odmawia mu posłuszeństwa. Stres, brak ruchu, zła dieta a w tym właśnie nadmiar soli przyjmowanej przez nas to już praktycznie choroba cywilizacyjna. Dlatego panowie nie bójmy się mówić głośno jeśli nawet czasem nie uda nam się stanąć na wysokości zadania. Warto od czasu do czasu zasięgnąć opinii lekarza, który może zdiagnozować przyczynę naszych problemów. Czasem na krótko wystarczy zastosować lek np. Kamagra lub po prostu zmienić nawyki.

Pamiętajmy o zbilansowanej diecie i ruchu na świeżym powietrzu. Nie zapominajmy, że jesteśmy ludźmi czasem dla polepszenia sobie nastroju jedno piwo w doborowym towarzystwie i słone przekąski na stole na pewno nikomu nie zaszkodzą a mogą wprowadzić nas w nastrój, który spowoduje, że wieczór skończy się wyjątkowo przyjemnie, a „dezerter” stanie się wzorowym „żołnierzem” i dostanie tego wieczoru wyjątkowe odznaczenie w postaci nieziemskiego orgazmu. Naprawdę czasem nie trzeba wiele by życie wróciło do normy i móc cieszyć się z życia intymnego.

Źródło artykułu – https://www.aptekakamagra.pl/

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz problem z erekcją? Zmień dietę!
Co musimy wiedzieć o niepełnym wzwodzie?